Sipariş Hattı 0532 134 9780

Alışveriş Sepeti

kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Dükkana dön

Alışveriş Sepeti

kapat

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Dükkana dön

Hakkımızda

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla www.oltutasi.com.tr hizmetinizde. Siyah İnci Oltu Taşı olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Siyah İnci Oltu Taşı olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Siyah İnci Oltu Taşı İşleme Atölyesi ile 2001 yılında Erzurum Oltu ilçesinde başladı. 2001 yılında da Tesbih toptan ve perakende satışları ile,İlk etapta Erzurum Oltu İlçesinde faliyet gösteren firmamız yakın zaman da Türkiye ve ardından tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuan Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Siyah İnci Oltu Taşı dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Web sitemizde www.oltutasi.com.tr siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan www.oltutasi.com.tr web sitemizi yayın hayatına soktuk.

İlerleyen süreçlerden Siyah İnci Oltu Taşı olarak www.oltutasi.com.tr web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, Dükan İsmi olarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v.b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha fazla hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.